Preskočiť na obsah

Lucia potocká

Volám sa Lucia Potocká,

a som tvoj sprievodca na ceste transformačnej kariérnej zmeny, špecificky zameranej na jedinečnú skupinu ľudí známych ako multipotenciáli.

Posledné roky som sa venovala preskúmaniu a rozvíjaniu neobmedzeného potenciálu tých, ktorí, rovnako ako ja, nespadajú do jednej škatuľky.

Multipotenciáli, často označovaní ako „generalisti“, sú jedineční svojou schopnosťou adaptovať sa na rôzne situácie či prostrede, čím prinášajú neoceniteľnú hodnotu v dnešnej rýchlo sa meniacej pracovnej sfére.

Moje metódy, ktoré sú výsledkom intenzívneho vzdelávania a praxea sú navrhnuté tak, aby podporovali multipotenciálov v identifikácii a rozvoji ich mnohostranných talentov.

Moja práca je ukotvená v bohatej palete odborných poznatkov a vzdelania v oblasti transformačného koučing a NLP (neurolingvistického programovania), kariérneho poradenstva a osobnej diagnostiky pomocou nástroja Facet5. Tento nástroj je založený na modeli päťfaktorovej teórie osobnosti, čo je vedecky podložený prístup k pochopeniu ľudského správania a preferencií.

Pomáham svojim klientom nájsť súlad medzi rôznorodými záujmami a profesionálnymi ambíciami, posilňujem ich sebadôveru a podporjem ich v ceste k vyváženému životu.

Moje prístupy sú šité na mieru osobným potrebám svojich klientov. S pomocou Facet5 diagnostiky ich sprevádzam cestou osobného objavovania, učenia sa, rastu a transformácie, ktorá ich posúva k ich kariérnym a osobným cieľom.

Ak sa chceš dozvedieť viac, alebo si pripravený/á začať svoju cestu transformácie, neváhaj ma kontaktovať.

Teším sa na spoluprácu, kde spoločne odhalíme a využijeme tvoj plný potenciál.

Lucia Potocká
Lucia Potocká, certifikát
Lucia Potocká
Lucia Potocká, certifikát
Lucia Potocká, certifikát